X
تبلیغات
پربیننده ترین سایت های جهان - پر بیننده ترین سایت های ایرانی درایران
این اطلاعات همگی از سایت معتبر الکسی جمع اوری شده اند. توجه کنید  رتبه بندی انجام شده بر اساس تعداد بازدید در ایران است.

۱.www.blogfa.com پر بیننده ترین سایت ایرانی همین سایت بلاگفا است که این وبلاگ در ان قرار دارد.رنکینگ جهانی بلاگفا ۱۶۰ است.

mihanblog.com .۲ سایت میهن بلاگ هم یکی از ارایه دهند گان سرویس وبلاگ میباشد.این سایت در بین تمام سایت های جهان ۶۶۵ است.

۳.cloob.com سایت کلوب هم بزرترین سایت دوست یابی وسر گرمی در ایران است رنک جهانی ان ۶۴۵ است. 

۴.persianblog.ir سایت پرشین بلاگ هم که اولین وب سایت ارایه دهنده ی سرویس وبلاگ در ایران میباشد پنجمین سایت پر بیننده ایرانی و ۷۴۳مین سایت پر بیننده جهان است.

۵.tabnak.ir سایت خبری تابناک هم اولین سایت خبزی ایران است که بعلت استقبال زیاد از این سایت درخارج از کشور رتبه ی جهانی ان ۷۹۷ میباشد.

۶.farsnews.com سایت خبری فارس نیوز هم هفتمین سایت ایرانی و دومین وب سایت خبری ودارای رتبه جهانی ۱۲۶۱ میباشد.

۷.sanjesh.org سایت سازمان سنجش سایتی اشنا برای همه کنکوری هاست که بعلت انتشار نتایج ازمون های سراسری کشور داری رتبه ۱۱۸۳ در بین سایت های جهان است. 

۸.tebyan.net سایت اینترنتی تبیان وابسته به حوزه علمیه قم نیز با ارایه خدمات متنوع وارایه مقالات متعدد وخواندنی توانسته است فعلا در رده ۱۸۵۷ قرار بگیرد.

۹.webgozar.com سایت وب گذر با ارایه ابزار حرفه ای ساخت وبلاگ به یکی از پر بیننده ترین وب سایت های کشور تبدیل شده است که دارای رتبه ۱۶۷۴ در بین سایت های جهان میباشد و ۴۸۱۵ سایت و وبلاگ از ان لینک گرفته اند.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
ما در این وبلاگ قصد داریم که تعداد زیادی ازسایتهای پر بیننده جهان وسایت هایی مفید را به ترتیب امار بازدید به شما معرفی کنیم

پیوندهای روزانه
سایت های مفید
پر بیننده ترین سایت های ایرانی
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
فروردین 1391
بهمن 1387
آبان 1387
مهر 1387
پیوندها
پروژه برق (مهندسی و موفقیت)
دنیای ورزش
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

Google PageRank -->